
Men's Stainless Steel Octagonal Business Quartz Watch With Calendar Moon Phase Chronograph Function
Men's Stainless Steel Octagonal Business Quartz Watch With Calendar Moon Phase Chronograph Function
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Octagon |
| Display Type | Pointer+Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 118g |
Original: $16.14
-65%$16.14
$5.65More Images










Men's Stainless Steel Octagonal Business Quartz Watch With Calendar Moon Phase Chronograph Function
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Octagon |
| Display Type | Pointer+Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 118g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Octagon |
| Display Type | Pointer+Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 118g |





















