
Men's Stainless Steel Quartz Watch Striped Casual Waterproof Single Folding Buckle
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Original: $14.91
-65%$14.91
$5.22More Images








Men's Stainless Steel Quartz Watch Striped Casual Waterproof Single Folding Buckle
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |





















