
Men's Stainless Steel Waterproof Calendar Luminous Round Watch Fashion
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 150g |
Original: $6.81
-65%$6.81
$2.38More Images










Men's Stainless Steel Waterproof Calendar Luminous Round Watch Fashion
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 150g |





















