
Men's Titanium Steel And Alloy Handmade Planet Ochain Necklace Hiphop Niche Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 27g |
Original: $2.27
-65%$2.27
$0.79More Images





Men's Titanium Steel And Alloy Handmade Planet Ochain Necklace Hiphop Niche Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 27g |























