
Men's Titanium Steel Electroplated Geometric Ring
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images



Men's Titanium Steel Electroplated Geometric Ring
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























