
Men's Titanium Steel Geometric Poker Style Dripping Oil Ring
| Gender | Poker,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images




Men's Titanium Steel Geometric Poker Style Dripping Oil Ring
| Gender | Poker,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Poker,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |























