
Men's Titanium Steel Necklace With Geometric Pattern And Polishing Treatment
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 4g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images





Men's Titanium Steel Necklace With Geometric Pattern And Polishing Treatment
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 4g |























