
Men's Titanium Steel Ring Geometric Ushaped Multicolor Gear Rotating Decompression Electroplated Jewelry
Men's Titanium Steel Ring Geometric Ushaped Multicolor Gear Rotating Decompression Electroplated Jewelry
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Men's |
| Weight | 5g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images







Men's Titanium Steel Ring Geometric Ushaped Multicolor Gear Rotating Decompression Electroplated Jewelry
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Men's |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Men's |
| Weight | 5g |























