
Men's Titanium Steel Ring With Cut Out Roman Numeral Pattern And Furnace Vacuum Electroplating
Men's Titanium Steel Ring With Cut Out Roman Numeral Pattern And Furnace Vacuum Electroplating
| Gender | 8Mm,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 11. |
| Style | British Retro,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images





Men's Titanium Steel Ring With Cut Out Roman Numeral Pattern And Furnace Vacuum Electroplating
| Gender | 8Mm,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 11. |
| Style | British Retro,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | 8Mm,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 11. |
| Style | British Retro,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























