
Men's Titanium Steel Rotating Ring With Geometric Pattern For Black Suit Electroplated
| Gender | Black Three-Piece Suit,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Black Three-Piece Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.90
-65%$1.90
$0.66More Images




Men's Titanium Steel Rotating Ring With Geometric Pattern For Black Suit Electroplated
| Gender | Black Three-Piece Suit,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Black Three-Piece Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Black Three-Piece Suit,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Black Three-Piece Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























