
Men's Titanium Steel Threaded Geometric Ring With Vacuum Electroplating
| Gender | Thread,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Thread |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images







Men's Titanium Steel Threaded Geometric Ring With Vacuum Electroplating
| Gender | Thread,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Thread |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Thread,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Thread |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























