
Men's Ultrathin Business Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron Belt |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $2.74
-65%$2.74
$0.96More Images







Men's Ultrathin Business Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron Belt |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron Belt |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















