
Men's Ultrathin Waterproof Luminous Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Square Dial Stainless Steel Buckle Leisure Style
Men's Ultrathin Waterproof Luminous Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Square Dial Stainless Steel Buckle Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 75g |
Original: $9.11
-65%$9.11
$3.19More Images







Men's Ultrathin Waterproof Luminous Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Square Dial Stainless Steel Buckle Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 75g |





















