
Men's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Fashion Simple Trend
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men's |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 140g |
Original: $20.33
-65%$20.33
$7.12More Images






Men's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Fashion Simple Trend
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men's |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 140g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men's |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 140g |





















