
Men's Watch Resin Case Rubber Strap Round Dial Fashion Trendy Luminous Waterproof
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Rubber |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 49g |
Original: $11.92
-65%$11.92
$4.17More Images








Men's Watch Resin Case Rubber Strap Round Dial Fashion Trendy Luminous Waterproof
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Rubber |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Rubber |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 49g |























