
Men's Waterproof Luminous Quartz Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Sports Casual Watch
Men's Waterproof Luminous Quartz Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Sports Casual Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Customization | Customization |
| Dial Diameter | 46.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $6.89
-65%$6.89
$2.41More Images









Men's Waterproof Luminous Quartz Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Sports Casual Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Customization | Customization |
| Dial Diameter | 46.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Customization | Customization |
| Dial Diameter | 46.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |





















