
Men's Waterproof Multifunctional Watch Metal Case Imitation Leather Strap Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Original: $23.83
-65%$23.83
$8.34More Images









Men's Waterproof Multifunctional Watch Metal Case Imitation Leather Strap Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |























