
Men's Zinc Alloy Cuban Chain Hiphop Style Cartoon Characters Pendant Necklace With Electroplating
Men's Zinc Alloy Cuban Chain Hiphop Style Cartoon Characters Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon,Character |
| Weight | 23g |
Original: $2.89
-65%$2.89
$1.01More Images






Men's Zinc Alloy Cuban Chain Hiphop Style Cartoon Characters Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon,Character |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon,Character |
| Weight | 23g |























