
Men's Zinc Alloy Cuban Chain Hiphop Style Cross Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cross |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 106g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Men's Zinc Alloy Cuban Chain Hiphop Style Cross Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cross |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 106g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cross |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 106g |























