
Metal Clavicle Chain With Imitation Pearl Pendant Geometric Style Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 55-62 |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images






Metal Clavicle Chain With Imitation Pearl Pendant Geometric Style Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 55-62 |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 55-62 |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |























