
Metal Flower Bow Geometric Earrings With Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
More Images





Metal Flower Bow Geometric Earrings With Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























