
Metal Flower Earrings For Women Light Luxury Niche Retro Elegant Electroplated
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.00
-65%$1.00
$0.35More Images






Metal Flower Earrings For Women Light Luxury Niche Retro Elegant Electroplated
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























