
Metal Geometric Round Pendant Earrings Exaggerate Style Electroplating For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 11g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Metal Geometric Round Pendant Earrings Exaggerate Style Electroplating For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 11g |























