
Metal Handwoven Splicing Decorative Waist Chain Punk Street Hiphop Niche Style
| Belt Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Design | Electroplating,Hand-Woven,Handmade Beaded,Splicing |
| Fasten Mode | Hook |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Punk,Street,Hip-Hop,Niche |
| Treatment Process | Splicing |
| Weight | 92g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images




Metal Handwoven Splicing Decorative Waist Chain Punk Street Hiphop Niche Style
| Belt Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Design | Electroplating,Hand-Woven,Handmade Beaded,Splicing |
| Fasten Mode | Hook |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Punk,Street,Hip-Hop,Niche |
| Treatment Process | Splicing |
| Weight | 92g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Belt Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Design | Electroplating,Hand-Woven,Handmade Beaded,Splicing |
| Fasten Mode | Hook |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Punk,Street,Hip-Hop,Niche |
| Treatment Process | Splicing |
| Weight | 92g |























