
Metal Jewelry Accessories Pendant With Enamel Drop Oil Process Round And Peach Heart Shaped Devil's Eye Pattern For Bracelet Necklace Sweater Chain
Metal Jewelry Accessories Pendant With Enamel Drop Oil Process Round And Peach Heart Shaped Devil's Eye Pattern For Bracelet Necklace Sweater Chain
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Material | Metal |
| Pattern | Eyes |
| Process | Enamel Drop Oil |
| Shape | Round,Peach Heart |
| Style | Original Design,Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 2g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images










Metal Jewelry Accessories Pendant With Enamel Drop Oil Process Round And Peach Heart Shaped Devil's Eye Pattern For Bracelet Necklace Sweater Chain
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Material | Metal |
| Pattern | Eyes |
| Process | Enamel Drop Oil |
| Shape | Round,Peach Heart |
| Style | Original Design,Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Material | Metal |
| Pattern | Eyes |
| Process | Enamel Drop Oil |
| Shape | Round,Peach Heart |
| Style | Original Design,Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 2g |























