
Metal Opal Zircon Triangle Ear Nail With Diamond Design Stainless Steel
| Material | Metal |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Size | Stainless Steel Rod 1.2*6Mm |
| Specifications | Stainless Steel Rod 1.2*8Mm |
| Style | Unisex |
| Styling | Triangle |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images









Metal Opal Zircon Triangle Ear Nail With Diamond Design Stainless Steel
| Material | Metal |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Size | Stainless Steel Rod 1.2*6Mm |
| Specifications | Stainless Steel Rod 1.2*8Mm |
| Style | Unisex |
| Styling | Triangle |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Metal |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Size | Stainless Steel Rod 1.2*6Mm |
| Specifications | Stainless Steel Rod 1.2*8Mm |
| Style | Unisex |
| Styling | Triangle |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























