
Metal Ring Belt Waist Chain Body Chain With Cross Shape And Embossing Electroplating Treatment In Punk Personality Hiphop Niche Style
Metal Ring Belt Waist Chain Body Chain With Cross Shape And Embossing Electroplating Treatment In Punk Personality Hiphop Niche Style
| Belt Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Design | Electroplating,Embossing |
| Fasten Mode | Hook |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Punk,Personality,Hip-Hop,Niche,Ins Style |
| Treatment Process | Embossing |
| Weight | 176g |
Original: $2.19
-65%$2.19
$0.77More Images





Metal Ring Belt Waist Chain Body Chain With Cross Shape And Embossing Electroplating Treatment In Punk Personality Hiphop Niche Style
| Belt Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Design | Electroplating,Embossing |
| Fasten Mode | Hook |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Punk,Personality,Hip-Hop,Niche,Ins Style |
| Treatment Process | Embossing |
| Weight | 176g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Belt Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Design | Electroplating,Embossing |
| Fasten Mode | Hook |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Punk,Personality,Hip-Hop,Niche,Ins Style |
| Treatment Process | Embossing |
| Weight | 176g |























