
Metal Ring Women's Alloy Geometric Flower Style Electroplating Hand Ornament
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $1.07
-65%$1.07
$0.37More Images


















Metal Ring Women's Alloy Geometric Flower Style Electroplating Hand Ornament
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























