
Metal Simple Pleated Ring Body Chain For Female
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 44g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images





Metal Simple Pleated Ring Body Chain For Female
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 44g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 44g |























