
Metal Stainless Steel Geometric Pointed Cone Ball Winding Sshaped Piercing Ear Stud And Circle Cannula Nose Ring Electroplated
Metal Stainless Steel Geometric Pointed Cone Ball Winding Sshaped Piercing Ear Stud And Circle Cannula Nose Ring Electroplated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $0.98
-65%$0.98
$0.34More Images











Metal Stainless Steel Geometric Pointed Cone Ball Winding Sshaped Piercing Ear Stud And Circle Cannula Nose Ring Electroplated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























