
Metal Star Butterfly Waist Chain For Female Simple Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 30g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images







Metal Star Butterfly Waist Chain For Female Simple Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 30g |























