
Metal Sunflower Leaf Moon Imitation Pearl Ring Geometric Flower Style Electroplated For Women
Metal Sunflower Leaf Moon Imitation Pearl Ring Geometric Flower Style Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images













Metal Sunflower Leaf Moon Imitation Pearl Ring Geometric Flower Style Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























