
Metal Tassel Butterfly Pendant Double Waist Chain For Women Sweet Cool Style
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | All-Match |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 9g |
More Images






Metal Tassel Butterfly Pendant Double Waist Chain For Women Sweet Cool Style
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | All-Match |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | All-Match |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 9g |























