
Metal Twisted Leaf Waist Chain For Women Fashionable Asymmetrical Water Ripple Geometric Body Chain Retro Style
Metal Twisted Leaf Waist Chain For Women Fashionable Asymmetrical Water Ripple Geometric Body Chain Retro Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 67g |
Original: $2.27
-65%$2.27
$0.79More Images







Metal Twisted Leaf Waist Chain For Women Fashionable Asymmetrical Water Ripple Geometric Body Chain Retro Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 67g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 67g |























