
Metal Waist Chain With Love Pearl Star Tassel And Butterfly Design For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ethnic Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 46g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images











Metal Waist Chain With Love Pearl Star Tassel And Butterfly Design For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ethnic Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ethnic Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 46g |





















