
Minimalist Geometric Heartshaped Stainless Steel 18K Goldplated Bracelet Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuting,Business Gift |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images









Minimalist Geometric Heartshaped Stainless Steel 18K Goldplated Bracelet Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuting,Business Gift |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuting,Business Gift |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























