
Minimalist Style Plastic Square Girl's Watch With Stainless Steel Pin Buckle And Plastic Mirror
Minimalist Style Plastic Square Girl's Watch With Stainless Steel Pin Buckle And Plastic Mirror
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 300g |
Original: $3.91
-65%$3.91
$1.37More Images








Minimalist Style Plastic Square Girl's Watch With Stainless Steel Pin Buckle And Plastic Mirror
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 300g |





















