
Mixed Materials Geometric Glass Crystal Tassel Earrings Set With Diamonds For Women Highend Retro Style
Mixed Materials Geometric Glass Crystal Tassel Earrings Set With Diamonds For Women Highend Retro Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Materials |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 51g |
Original: $4.62
-65%$4.62
$1.62More Images





Mixed Materials Geometric Glass Crystal Tassel Earrings Set With Diamonds For Women Highend Retro Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Materials |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 51g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Materials |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 51g |























