🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Moissanite Ring Synthetic Moissanite Round Shape Set With Precious Stones Men's
| Diamond Score | 1 Karat |
|---|---|
| Dimensions | 6Mm |
| Main Stone Size | 5 Karat |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Number | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Select Size
Select Spec
From $12.62
Original: $36.07
-65%Moissanite Ring Synthetic Moissanite Round Shape Set With Precious Stones Men's—
$36.07
$12.62More Images











Moissanite Ring Synthetic Moissanite Round Shape Set With Precious Stones Men's
| Diamond Score | 1 Karat |
|---|---|
| Dimensions | 6Mm |
| Main Stone Size | 5 Karat |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Number | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Diamond Score | 1 Karat |
|---|---|
| Dimensions | 6Mm |
| Main Stone Size | 5 Karat |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Number | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |

