
Multifunctional Electronic Waterproof Sports Watch Resin Case Resin Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Men's Fashion
Multifunctional Electronic Waterproof Sports Watch Resin Case Resin Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Men's Fashion
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Resin |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |
Original: $10.59
-65%$10.59
$3.71More Images




Multifunctional Electronic Waterproof Sports Watch Resin Case Resin Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Men's Fashion
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Resin |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Resin |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |





















