
Multifunctional Electronic Waterproof Sports Watch Resin Stainless Steel Round For Men
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Resin |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Resin |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 50g |
Original: $10.59
-65%$10.59
$3.71More Images




Multifunctional Electronic Waterproof Sports Watch Resin Stainless Steel Round For Men
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Resin |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Resin |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Resin |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Resin |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 50g |





















