Multifunctional Fashion Business Waterproof Nonautomatic Mechanical Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Silicone Strap Mineral Reinforced Glass Mirror Square Dial
Multifunctional Fashion Business Waterproof Nonautomatic Mechanical Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Silicone Strap Mineral Reinforced Glass Mirror Square Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 92g |
Original: $16.37
-65%$16.37
$5.73More Images
Multifunctional Fashion Business Waterproof Nonautomatic Mechanical Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Silicone Strap Mineral Reinforced Glass Mirror Square Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 92g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 92g |





















