
Multifunctional Luminous Men's Student Watch Zinc Alloy Acrylic Mirror Tpu Strap Round Dial
Multifunctional Luminous Men's Student Watch Zinc Alloy Acrylic Mirror Tpu Strap Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,Simple,High Sense,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 177g |
Original: $18.59
-65%$18.59
$6.51More Images










Multifunctional Luminous Men's Student Watch Zinc Alloy Acrylic Mirror Tpu Strap Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,Simple,High Sense,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 177g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,Simple,High Sense,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 177g |























