
Multifunctional Outdoor Sports Watch Plastic Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Resin Case
Multifunctional Outdoor Sports Watch Plastic Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Resin Case
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $13.36
-65%$13.36
$4.68More Images










Multifunctional Outdoor Sports Watch Plastic Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Resin Case
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |





















