
Multifunctional Sports Watch Men's Alloy Case Stainless Steel Band Octagon Dial Waterproof Quartz Watch
Multifunctional Sports Watch Men's Alloy Case Stainless Steel Band Octagon Dial Waterproof Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Octagon |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 147g |
Original: $18.59
-65%$18.59
$6.51More Images








Multifunctional Sports Watch Men's Alloy Case Stainless Steel Band Octagon Dial Waterproof Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Octagon |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 147g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Octagon |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 147g |





















