
Multifunctional Square Student Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Waterproof Luminous Casual Sports Fashion Style
Multifunctional Square Student Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Waterproof Luminous Casual Sports Fashion Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Height 45Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Matching,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 35g |
Original: $11.01
-65%$11.01
$3.85More Images











Multifunctional Square Student Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Waterproof Luminous Casual Sports Fashion Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Height 45Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Matching,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Height 45Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Matching,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 35g |























