
Multifunctional Stainless Steel Belt Waterproof Men's Leisure Square Dial Double Luminous Chronograph Sports Electronic Watch
Multifunctional Stainless Steel Belt Waterproof Men's Leisure Square Dial Double Luminous Chronograph Sports Electronic Watch
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Case Material | Metal |
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Operation Mode | Crown + Button |
| Printed Logo | Yes |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 150g |
Original: $19.62
-65%$19.62
$6.87More Images








Multifunctional Stainless Steel Belt Waterproof Men's Leisure Square Dial Double Luminous Chronograph Sports Electronic Watch
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Case Material | Metal |
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Operation Mode | Crown + Button |
| Printed Logo | Yes |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Case Material | Metal |
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Operation Mode | Crown + Button |
| Printed Logo | Yes |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 150g |





















