
Multifunctional Waterproof Luminous Men's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial
Multifunctional Waterproof Luminous Men's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Original: $10.49
-65%$10.49
$3.67More Images





Multifunctional Waterproof Luminous Men's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |





















