
Multilayer Crystal Choker Neck Chain For Women Metal Imitation Crystal Alloy Geometric Flower Drop Shape Jewelry
Multilayer Crystal Choker Neck Chain For Women Metal Imitation Crystal Alloy Geometric Flower Drop Shape Jewelry
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Metal,Imitation Crystal + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 64g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images













Multilayer Crystal Choker Neck Chain For Women Metal Imitation Crystal Alloy Geometric Flower Drop Shape Jewelry
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Metal,Imitation Crystal + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 64g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Metal,Imitation Crystal + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 64g |























