🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Natural Crystal Geometric Handmade Bracelet Unisex
| Appearance | Currency |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Crystal |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 8Mm |
| Style | Minimalist |
| Weight | 16g |
Select Color
From $0.33
Original: $0.94
-65%Natural Crystal Geometric Handmade Bracelet Unisex—
$0.94
$0.33More Images















Natural Crystal Geometric Handmade Bracelet Unisex
| Appearance | Currency |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Crystal |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 8Mm |
| Style | Minimalist |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Currency |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Crystal |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 8Mm |
| Style | Minimalist |
| Weight | 16g |





